I Tak Cię Kocham Cały Film Lektor PL

Reżyser umiejętnie flirtuje pośrodku oczekiwań widza. Mimo iż “I Tak Cię kocham ekino” opowiada o uczuciu wystawionym na próbę dzięki ciężkiej chorobie, nie ma figa wspólnego spośród wyciskaczem łez pokroju “Love Story”. Miast tego jest się brawurową komedią romantyczną, która bierze na fabrykę specyfikę współczesnych związków, konflikty pokoleń a także nawet stereotypy dotyczące imigrantów. Na dokładkę w jednej ze scen reżyser serwuje dodatkowo bodaj najlepszą anegdotkę o 11 września, jaką mieliśmy okazję podsłuchać w amerykańskim kinie.

Kliknij i obejrzyj!

I Tak Cię Kocham Cały Film Zalukaj

Jednak w produkowanym dzięki Judda Apatowa “I tak cię kocham” nie uświadczymy tematów tabu, intencje twórców wykraczają abstrahując od chęć łatwego szokowania. Reżyser, w daleko lżejszej formie, podejmuje idea nerwowy niedawno dodatkowo w “Pomiędzy słowami” Urszuli Antoniak – skomplikowaną identyczność emigranta. Decydujący bohater, debiutant aktor komiczny estradowy, jako członek rodu przeniósł się z rodzicami z Pakistanu do USA, funkcjonuje teraz w zawieszeniu między dwiema nieprzystającymi do siebie kulturami. Żyjąc w badania na oścież amerykański, Kumail jednocześnie nie chce zasmucić rodziców oczekujących od niego, iż lada dzień ożeni się z “porządną Pakistanką”.

Wypełniający błona fotograficzna anse jest do tego czymś więcej aniżeli zgrabnym stylistycznym ozdobnikiem. Dzięki osadzeniu akcji w środowisku amerykańskiego stand-upu film I tak cię kocham lektor pl sprawdza się dodatkowo jak pozór do refleksji o naturze dowcipu. Reżyser nie ukrywa, iż całokształt, co dobre, przydarza się bohaterowi dzięki jego spojrzeniu na życie. Talent do żartów pozwala Kumailowie wręcz dostarczyć uwagę Emily, acz dodatkowo poradzić sobie także z jej chorobą i nieprzychylnym nastawieniem jej rodziców. Nade całokształt umożliwia bohaterowi wyzbycie się piętna obcego i uczynienie spośród potencjalnej słabości wielkiego atutu. Największą atrakcją estradowych występów mężczyzny okazują się dopiero co żarty spośród jego nietypowego pochodzenia. Nawet gdyby dlatego chwalące potęgę komizmu. Film wydaje się chwilami dziełem zakochanym w sobie, elegancja filmu czyni ów aksamitny egocentryzm w pełni usprawiedliwionym i odpowiednim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *