Mój piękny syn Cały Film Lektor PL

W swoim najnowszym filmie, który jest adaptacją dwóch bestsellerów, które pobiły całkowity rekord filmu Błękitna planeta, Felix Van Groeningen, artysta nominowanego do Oscara “W kręgu miłości”, przedstawia opartą na faktach historię Davida Sheffa a jego burzliwej relacji spośród uzależnionym od narkotyków synem Nikiem. W prezentacji problemu używek reżyser nie idzie w psychodeliczne jazdy znane spośród “Trainspotting” azali dekadencja do kolejnych kręgów piekła w rodzaju “Requiem dla snu”. Miast tego obserwuje się autorytet walki spośród uzależnieniem młodocianego narkomana a jego najbliższych krewnych.

Mój piękny syn Cały Film Zalukaj

Sheff człowiek starszy, ojciec z filmu Mój Piękny syn online (Steve Carell), atrakcyjny dziennikarz, o uzależnieniu dowiaduje się, gdy ów nie wraca do domu. Widząc Nika i jego oczywiste znaki odurzenia, zabiera go do kliniki odwykowej. Tam dowiaduje się, iż potomek męski – spośród którym bajka wydawała mu się idealna – jest nałogowcem od szeregu narkotyków na czele spośród metamfetaminą. David próbuje odgadnąć myśli Nika – jednocześnie nie ograniczając jego wolności. Kolejne powroty do narkotyków co chwila bardziej oddalają go od ojca.

Do uzależnienia swojego syna David podchodzi w stylu dziennikarza starej szkoły – po rozpoznaniu problemu cierpliwie zbiera dane o tym fakcie. Rozmawia spośród narkomanami a lekarzami, poszukuje nowych informacji w internecie, w pewnej chwili już sam próbuje nawet nielegalnej substancji. Całokształt owego nie zbliża go nawet o troszkę do zrozumienia swojego dziecka. awantura spośród uzależnieniem ukazana jest dzięki Van Greoningena jak niemożliwa do wygrania a bardzo wyniszczająca dla obu stron. Wypracowane w bólach osłabienie okazuje się co najwyżej chwilowe.

Na eudajmonia słabości scenariusza a reżyserii rekompensuje dubel odtwórców głównych ról. 23-letni Chalamet w roli zagubionego młodzieńca udowadnia, iż jest jednym spośród najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Coraz większe wyrazy szacunku robi Carell. Atrakcyjny z serialu “Biuro” aktor aktualnie dawno udowodnił, iż w dramatycznym repertuarze odnajduje się identycznie dobrze co w komediowym. Funkcja w “Mój piękny syn zalukaj” stanowi być być może jedną spośród najlepszych ról w jego karierze. Wyciszoną, kumulującą emocje do momentu, gdy logiczne rozwiązania przestają być wyposażonym rację bytu, a casus staje się co chwila bardziej beznadziejny i beznadziejny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *